Alt
Born ISO PRO+
109,00 zł
*

ISO PRO+ to najnowszy napój energetyczny marki BORN. Ten napój gaszący pragnienie z dodatkiem sodu i Peptopro® posiada niezwykłe i unikalne zalety.

Podczas treningu spalane są węglowodany, co powoduje utratę płynów i minerałów. To ma wpływ na osiągnięcia sportowe: 2-procentowa utrata płynów w stosunku do masy ciała może spowodować pogorszenie wyników sportowych o 10%! Uzupełnienie minerałów jest bardzo istotne. BORN ISO PRO+ nie tylko podtrzymuje wytrzymałość fizyczną na stałym poziomie, ale także pozwala na zachowanie niezachwianej równowagi płynów, a dodatkowo formuła Peptopro® ułatwia regenerację. Co więcej, obecność węglowodanów przyśpiesza wchłanianie minerałów i płynów.

BORN ISO PRO+ przyczynia się do utrzymywania sprawności fizycznej podczas wzmożonego wysiłku. Energetyzujące napoje gaszące pragnienie z dodatkiem minerałów dla lepszej równowagi energetyczno-wodnej. BORN ISO PRO+ ma przyjemny, świeży smak i zapewnia dodatkową energię podczas ćwiczeń.

Zalety:

  • idealny stosunek glukozy/fruktozy (2:1), zwiększający spalanie węglowodanów do 90g/h zamiast 60g/h podczas ćwiczeń
  • świeży smak mandarynka/mango
  • stworzony przy współpracy z Team Giant-Alpecin
  • z dodatkiem Peptopro®, szybko działającą i efektywną proteiną
  • o przedłużonym działaniu
  • bez laktozy

PEPTOPRO to naukowo stworzona formuła peptydowa (bardzo małe cząsteczki proteinowe), powodująca dużo szybsze wchłanianie protein w mięśniach w porównaniu do zwykłych protein. Peptopro jest całkowicie rozpuszczalne w wodzie i nie wymaga trawienia. To zapewnia szybsze wchłanianie w mięśniach, co z kolei pozwala na natychmiastową regenerację mięśni, tak samo podczas, jak i po ćwiczeniach.

* cena detaliczna

** Wartość eBonu w promocji. Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie dobresklepyrowerowe.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.  

*** Najniższa cena ostatnich 30 dni przed obniżką.