QURANO 46 pod oponę outlet | Jadę na trening
Alt
Vittoria QURANO 46 pod oponę outlet
3 999,00 zł
*

Materiał: G+ Carbon

Obręcz (rozmiar/wysokość/ szerokość): 700C/42-46mm/24,5mm, pod oponę

Piasta: aluminium 104/270 g., pod napęd 9,10,11 rzędów (Shimano), 11 rzędów (SRAM)

Oś przedniej piasty: QR 9x100 mm

Oś tylnej piasty: QR 10x130 mm

Łożyska: maszynowe 2 (przód), 4 (tył)

Szprychy: Vittoria Aero Lite

Nyple: Aluminiowe

Ilość otworów w obręczy: 16/21

Waga: 1510 g (komplet)

Dodatkowo w zestawie: komplet zacisków QR, wkłady do klocków hamulcowych (karbon).

Towary prezentowane na stronie internetowej Velo w zakładce "OUTLET" i oznaczone właściwym wyróżnikiem oraz opisem mogą być używane, wybrakowane (porysowane, odkształcone czy też nieposiadające oryginalnego opakowania lub mogą posiadać inne wady, które nie wpływają na ich użyteczność, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo) lub też niekompletne albo skompletowane z wykorzystaniem zamienników. Każdy prezentowany towar został opisany, sfotografowany i oznaczony.

Reklamacje prezentowanych towarów w zakresie wskazanych i opisanych wad nie będą przez Velo uznawane.

Kupującemu przysługuje prawo reklamowania zakupionego towaru na podstawie rękojmi lub gwarancji, jeżeli została udzielona. Reklamacje prezentowanych towarów w zakresie wskazanych i opisanych wad nie będą przez Velo uznawane.

W przypadku zakupu roweru w ramach oferty w zakładce "OUTLET" gwarancją nie są objęte cechy roweru wskazane w jego opisie, a warunki związane z dokonanym zakupem na odległość (np. warunki odstąpienia od umowy) wskazane są w regulaminach właściwych usług (np. eZakup).

* cena detaliczna

** Wartość eBonu w promocji. Bon przeznaczony do wymiany za pośrednictwem usługi "Realizuj swój bon" na towary z oferty VELO, aktualnie dostępnej na stronie dobresklepyrowerowe.pl, w ramach sprzedaży premiowej. Dowiedz się jak otrzymać Bon towarowy na stronie promocji.