Poznajmy się lepiej

Sklep internetowy jadenatrening.pl to platforma sprzedaży wybranych produktów oferowanych przez Velo sp. z o.o.(Velo). Tworząc jadenatrening.pl skupiliśmy się na umożliwieniu klientom zakupu specjalistycznych produktów kluczowych w osiąganiu lepszych wyników podczas treningu i zawodów. 

 

T

woje zamówienie zostanie obsłużone przez Velo bezpośrednio z naszego magazynu centralnego. Gwarantuje to szybką realizację zamówienia oraz właściwą informację na temat dostępności towarów.

Firma Velo od 1993 roku dostarcza na polski rynek rowery, części i akcesoria rowerowe światowych marek. Siłą naszego zespołu jest wspólna pasja do jazdy na rowerze i umiejętność wykorzystania jej w pracy zawodowej. Wierzymy, że robiąc to, co sprawia nam radość, możemy osiągnąć najlepsze efekty.

Staramy się, wykorzystując posiadaną wiedzę i długoletnie doświadczenie, odpowiadać na potrzeby rynku rowerowego w Polsce. Dlatego też wraz z naszymi partnerami handlowymi tworzymy ogólnopolską sieć specjalistycznych sklepów rowerowych - Dobre Sklepy Rowerowe oraz dedykowane centra produktowe marek takich jak SiDi, Castelli czy Kryptonite. 

Dostarczamy na polski rynek rowery, części i akcesoria rowerowe światowych marek, których przegląd znajdziesz na naszej głównej stronie velo.pl oraz stacjonarnie u naszych partnerów handlowych.

Cieszymy się że nasz wysiłek umożliwia nam aktywne zaangażowanie we wspieranie rozwoju kolarstwa w Polsce. Aktualnie współpracujemy z Dobre Sklepy Rowerowe Road Marton, Via DOLNY ŚLĄSK Szosowy Klasyk, ENERGA Cyklo Cup, Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. Ponadto wspieramy teamy kolarskie takie jak Voster ATS, JBG-2 CryoSpace, MAT ATOM Deweloper czy Hurom Sławno Team. Więcej możesz przeczytać tutaj.