Pomoc i najczęściej zadawane pytania

Pytania dotyczące produktów

Pytania dotyczące reklamacji i zwrotów

Proszę o dokładne opisanie problemu i podanie produktu, którego on dotyczy. W fromularzu kontaktowym na tej stronie prosimy o wyranie opcji "Pytanie o produkt".

W części Reklamacje na stronie Zakupy znajdziesz informacje, które potrzebne Ci będą do sktecznego złożenia reklamacji.

Nasi Klienci mogą w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Pytania dotyczące sponsoringu i współpracy

Prosimy o odpowiedź na kilka pytań, które pozwolą nam lepiej zapoznać się z Twoją propozycją. Kontakt dla zawodników>>>

Prosimy o odpowiedź na kilka pytań, które pozowlą nam lepiej zapoznać się z Twoją propozycją. Zastrzegamy sobie prawdo do kontaktu w sprawie wybranych zgłoszeń. Kontakt dla podróźników >>

Kluby sportowe i teamy amatorskie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt za pomocą tego formularza. Zastrzegamy sobie prawdo do kontaktu w sprawie wybranych zgłoszeń.

Jeżeli jesteś zainterewy zamówieniem strojów kolarskich dla Twojego teamtu przejdź na tę stronę.

Dziękujemy za rozważanie naszej firmy jako partnera w Państwa przedsięwzięciu. Od wielu lat firma Velo wspiera imprezy rowerowe. Cieszymy się, że możemy współuczestniczyć w wydarzeniach, które sprawiają ich uczestnikom radość i pomagają w realizacji swoich sportowych pasji. Prosimy o zapoznanie się z informacji opubliowanymi na tej stronie przed kontaktem.