Alt

Stworzony z myślą o Twoim stylu jazdy

Nie ma dwóch kolarzy, którzy jeżdżą tak samo. Niektórych motywuje rywalizacja, inni szukają przygód, a jeszcze inni są nastawieni wyłącznie na uśmiech i dobrą zabawę. Rozumiemy to i dlatego poświęciliśmy ponad 70 lat doświadczeń w produkcji z włókien węglowych, aby opracować szeroką gamę wysokowydajnych kół z włókna węglowego dla rowerów szosowych, górskich, grawel  i rowerów elektrycznych, dostosowanych do każdego typu rowerzysty. Każde koło opuszczające nasz zakład zostało zaprojektowane i przetestowane przez nasz zespół inżynierów z Utah, którzy spędzają tyle samo czasu na swoich rowerach, co w laboratorium. Jako rowerzyści wiemy, że jedynymi kołami, które warto kupić, są koła, które sprawiają, że jesteś szybszy, nie zawiodą Cię i dobrze przy tym wyglądają.

Projektowanie

Nasz zespół inżynierów jest nieustępliwy w dążeniu do zbudowania idealnego koła dla Twoich potrzeb. W firmie Reynolds nie ma czegoś takiego jak podejście typu „jeden kompozyt pasujący do wszystkich”. Identyfikujemy kluczowe strefy naprężeń dla każdego typu obręczy i rodziny kół z włókna węglowego zgodnie z ich konkretnymi potrzebami w zakresie ich zastosowania i dopiero wtedy zaczynami projektowanie. To, co jest spójne we wszystkich naszych konstrukcjach kół, to nasza uwaga na to, co nazywamy „Trójkątem Reynoldsa”; co odnosi się do naszego skupienia się na trzech kluczowych aspektach każdego projektu:

PREMIUM MATERIAŁY 1

Nie wszystkie kompozyty są tworzone jednakowo. Nasze silne relacje z naszymi dostawcami materiałów zapewniają nam dostęp do szerokiej gamy różnych materiałów kompozytowych, z których każdy ma własne atrybuty i cechy. To pozwala nam przetestować szerokie spektrum możliwych układów i znaleźć idealne dopasowanie do konkretnych wymagań konkretnego projektu produktu.

Alt

Alt

UNIKALNE PROFILE OBRĘCZY 2

W połączeniu z odpowiednimi materiałami profil obręczy jest tym, co odróżnia dobre koło od wielkiego koła. Każda obręcz Reynolds jest specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić optymalne osiągi aerodynamiczne, trwałość i jakość jazdy. Wykorzystując tunele aerodynamiczne, skomputeryzowaną dynamikę płynów i dokładne testy strukturalne, każdy profil obręczy, który produkujemy, przechodzi przez niezliczone iteracje w laboratorium i na szlaku, aż do osiągnięcia perfekcji.


INŻYNIERYJNE SYSTEMY KÓŁ 3

Chociaż projekty obręczy mają kluczowe znaczenie dla sukcesu każdego koła, same w sobie nie stanowią rozwiązania układanki. Piasty, szprychy i nyple są niezwykle ważnymi czynnikami zapewniającymi czucie i wydajność, na które naszym klientom zasługują. Koła to układy i tak jak każda z naszych obręczy jest wyjątkowa zgodnie z ich przeznaczeniem, tak samo postępujemy przy tworzeniu całego koła. Starannie dobieramy piasty, szprychy i nyple najwyższej jakości we współpracy z obręczą, tworzą system, który zapewnia wyjątkową jakość jazdy i trwałość.

Alt