Jesteśmy tu dla wszystkich kolarzy, którzy prowadzą i nigdy nie są usatysfakcjonowani, zawsze głodni, skupieni na swoim następnym poziomie. Chcących osiągając swoje najlepsze wyniki w każdych warunkach, na wszystkich nawierzchniach. To jest naszym zaangażowaniem i naszą pasją, jesteśmy z Tobą na każdej przejażdżce.

Manifest Vittoria

Vittoria to jeden z wiodących światowych producentów opon rowerowych, którego roczna produkcja przekracza 7 milionów opon oraz 900 000 wysokowydajnych szytek i opon bawełnianych. Jej centrum badawczo-rozwojowe opracowuje najlepsze opony wyścigowe na wszystkich poziomach. Vittoria weszła również na rynek kół premium w 2014 roku.


Nasza fabryka

Lion Tyres, zlokalizowany w Bangkoku w Tajlandii, to zakład produkcyjny, w którym Grupa Vittoria koncentruje swoją produkcję wysokiej jakości opon rowerowych, szytek i dętek. Lion Tires zostało stworzone, aby zajmować się produkcją, a także badaniami i rozwojem. To największa firma w Grupie, zatrudniająca ponad 1300 pracowników w pięciu budynkach o łącznej powierzchni ponad 100 000 stóp kwadratowych. Lion Tyres zapewnia badania i rozwój, badania mieszanek, wysyłkę i pakowanie, aby zaspokoić stale rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości opony rowerowe.

Alt

Alt

Nasza przewaga: Grafen

Chęć Vittorii do wprowadzania innowacji i wprowadzania zmian w branży rowerowej jest nieskończona! Vittoria jest pierwszą firmą na świecie, która wykorzystuje grafen w oponach rowerowych. Grafen jest niesamowicie trwały, a jednocześnie bardzo lekki, 200 razy mocniejszy od stali, 200 000 razy cieńszy niż pojedynczy włos. Vittoria opracowała tę rewolucyjną technologię w ciągu czterech lat, wykonała 500 prototypów, a następnie wprowadziła na rynek oponę rowerową Vittoria Graphene w 2015 roku, a rok później koła Vittoria Graphene. To był strzał w dziesiątkę. Zwiększenie przychodów o 15% rocznie. Ciekawy fakt: Vittoria jest największym na świecie nabywcą grafenu do opon rowerowych!


Nasze dziedzictwo: kolarstwo zawodowe

Vittoria jest partnerem kilku najważniejszych profesjonalnych drużyn na świecie. Jeśli chodzi o kolarstwo szosowe i górskie, ponad 30 profesjonalnych zespołów każdego roku polega na oponach Vittoria, a lista wygranych jest oszałamiającą: 41 zwycięstw w Tour de France, Giro d'Italia, Vuelta, Mediolan-Sanremo, Paryż -Roubaix i 81 medali olimpijskich, w tym 32 złote.
Vittoria zapewnia neutralną pomoc w najważniejszych międzynarodowych zawodach kolarskich poprzez Servizio Corse. Co roku zespół Vittoria Servizio Corse wspiera kolarzy w ponad 70 zawodach szosowych i MTB w całej Europie.

Alt